TÜRKFORUMCULAR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HARDİSKTEN VERİ KURTARMA

HARDİSKTEN VERİ KURTARMA Empty HARDİSKTEN VERİ KURTARMA

Mesaj tarafından ismail_01 2008-11-05, 10:45

Adım 1:
Ben Size İkinci Yoldan Anlatacam."Complete File Search" Seçip "Next" İle İlerliyoruz..

HARDİSKTEN VERİ KURTARMA Wol_errorThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 766x464 and weights 72KB.
HARDİSKTEN VERİ KURTARMA 16lp
Adım 6:
Biz İşaretleyip "Save File" Seçeneğine Tıklayarak İstediğimiz Yere Kayıt Ediyoruz..

HARDİSKTEN VERİ KURTARMA Wol_errorThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 768x465 and weights 43KB.
HARDİSKTEN VERİ KURTARMA 62vo

Adım 4:
"Files Foun" Yani bulunan Dosylar..Arama Süresi Sizin Ne kadar Dosya Aramanıza Göre Azalır Ve Ya Çoğalır...

HARDİSKTEN VERİ KURTARMA Wol_errorThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 769x466 and weights 28KB.
HARDİSKTEN VERİ KURTARMA 48go

Adım 5:
Resimde de Görüldüğü Gibi Önceden Sildiğim Resimleri Buldu Ve Hangisini Geri Getirmemi Seçmemizi Bekliyor.

HARDİSKTEN VERİ KURTARMA Wol_errorThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 768x465 and weights 37KB.
HARDİSKTEN VERİ KURTARMA 55ed

Adım 2:
Burada İse Arayacağımız Yerleri Belirliyoruz.Geri Getirmek İstediğiniz Dosyanın Nerde Olduğunu Biliyorsanız O Yeri Seçin.Ben C/ Diskini Seçtim...

HARDİSKTEN VERİ KURTARMA Wol_errorThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 769x465 and weights 64KB.
HARDİSKTEN VERİ KURTARMA 27rr

Adım 3:
Karşımıza Gelen Ekranda Hangi Tür Dosyayı Kurtaracağımız Belirliyoruz.Ben .jpg seçtim..."Start"a Basıp İlerliyoruz.

HARDİSKTEN VERİ KURTARMA Wol_errorThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 769x466 and weights 72KB.
HARDİSKTEN VERİ KURTARMA 30ki

Recover_My_Files_v3_1_.9.8.6148_secret_.rar buyrun burdan indirebilirsiniz.

ismail_01
GELİŞİMCİ ÜYE
GELİŞİMCİ ÜYE

- Similar topics